Stark Flex GCM Stark Pharm (120 tabs.) – унікальна спортивна добавка для здоров’я суглобів і зв’язок з великим складом. Містить кращі натуральні речовини для зміцнення сполучної тканини: глюкозамін + хондроїтин + МСМ + вітамінний комплекс + рослинні екстракти + селен. Старк Флекс від Старк Фарм необхідний будь-якому атлету-силовику для підтримки нормального стану хрящової тканини і зв’язково-суглобового апарату, адже він вимагає повноцінного відновлення не в меншій мірі, ніж самі м’язи.

Stark Flex GCM володіє повноцінним складом, в основі якого найкраща «трійка» для сполучної тканини: глюкозамін, хондроїтин та МСМ. Спектр дії цієї хондропротекторної добавки дуже широкий, і основний вплив направлений на опорно-руховий апарат атлета, який піддається навантаженням на кожному тренуванні. Особливо можуть постраждати зв’язки і суглоби, якщо вони не встигли повноцінно відновитися після попереднього тренінгу чи отримали мікропошкодження. Ризик травмування також зростає, коли сполучна тканина просто ослаблена від нестачі поживних речовин: найменше відхилення від техніки при роботі навіть з незначними вагами може привести до травми. Щоб уникнути подібних ситуацій, необхідно зміцнювати суглоби і зв’язки і забезпечити їх своєчасне підживлення – в цьому допоможе хондропротектор Старк Флекс.

При вже отриманих травмах Stark Flex GCM прискорює загоєння і регенерацію, зменшує запальні процеси і больові відчуття.

Добавка доповнена вітамінами C, E і групи В – вони покращують засвоєння основних компонентів, нормалізують і підтримують нормальний стан і рухливість суглобів. Вітамін С також активно бере участь в синтезі колагену – основного білку сполучної тканини (кістки, шкіра, волосся, нігті, хрящі). Вітаміни групи В зміцнюють всі системи організму: серцево-судинну, нервову, приводять у норму травлення. У поєднанні з рослинними екстрактами покращують обмін речовин і інші процеси в організмі, завдяки чому створюється сприятливий фон для продуктивних тренувань, а ймовірність отримати травму зводиться до мінімуму.

Дія Stark Flex GCM

  • Зміцнення і оздоровлення суглобів, зв’язок і інших органів з сполучної тканини
  • Підтримує нормальне функціонування зв’язкового-суглобового апарату
  • Запобігає травмам і мікротравмам
  • Допомагає відновлюватися після вивихів, розтягнень, переломів, розривів зв’язок
  • Усуває запалення
  • Профілактика суглобових хвороб
  • Нормалізація метаболізму і обмінних процесів

Рекомендації щодо застосування

Разова порція – 2 таблетки. Приймайте тричі на день відразу після їжі.

Джерело: news.nado.ua