З кожним днем кількість автомобілів, система освітлення яких функціонує на ксенонових лампах, збільшується. І це зовсім не дивовижно. Річ у тому, що ці продукти мають багато переваг над іншими лампами, якими оснащувалися машини декілька років тому. Але слід зазначити, що повноцінна робота ксенону можлива лише при використанні баласту. Що це таке, та з якою метою монтується в автомобілі, давайте із вами розбиратися.

По-перше, блоки розпалу відповідають за перетворення напруги. Наприклад, автомобілі із 12в напругою попросту не зможуть забезпечити ксенону потрібну потужність. Саме тому тут використовується баласт, який здатен 12в перетворити в 25000 вольт. Одразу після того, як ксенон розпалиться, він почне випромінювати яскраве світло, що забезпечить якісне освітлення проїзної частини при пересуванні у темну пору доби.

Окрім розпалу даний пристрій також відповідає за моментальній розпал та безперебійне функціонування ксенону. Саме тому використовуючи подібні джерела освітлення вам не доведеться переживати про те, що вони перестануть функціонувати у найбільш відповідальний момент.

Ще хотілося б сказати, що баласт захищає від ураження електричним током. Тому якщо вам знадобиться дістати лампу ксенону, коли вона знаходиться у активному стані, це не приведе до ураження електричним розрядом.

Якщо напруга за якихось обставин буде знижуватися, це призведе до загасання лампи. Відповідно це вплине на якість підсвічування дорожнього полотна. Саме тому тут і використовується блок розпалу ксенону який буде підтримувати горіння лампи в момент запуску мотора.

Відповідаючи на основне питання, можна із повною впевненістю говорити про те, що ксенон не здатен працювати без баласту. Тому якщо ви прийняли рішення оснастити систему освітлення транспортного засобу ксеноном, заздалегідь подумайте про придбання блоку розпалу.

Цей пристрій повинен повністю відповідати лампі, яка використовується в автомобілі. Тому на його підбір не рідко витрачається багато часу. Для економії власних нервів та часу, рекомендується купувати вже готові комплекти ксенону. Вони оснащаються двома лампами, такою ж кількістю баластів та проводами кріплення.

Для того щоб купити повний комплект ксенону, достатньо увійти на сайт спеціалізованої компанії та продивитися каталог товарів. Там ви знайдете великий вибір подібних наборів від відомих виробників за доступною вартістю. Тому гарантовано зможете придбати підходящі елементи.

Якщо у вас виникли якісь питання з цього приводу, звертайтеся за допомогою до кваліфікованого фахівця у цій галузі. Справжній професіонал із радістю відповість на все ваші запитання та допоможе із підбором підходящих баластів до конкретного ксенону.